Yükleniyor

Sağlığınız söz konusu ise tercihiniz kusursuz olmalı.

Hekimlerimiz

Uzm. Dr. Cemal DENİZTAŞ

Genel Cerrahi

Doktor Hakkında

Ege üniversitesi tıp fakültesi 2006 mezunu genel cerrahi ihtisasını İstanbul Bakırköy eğitim araştırma hastanesinde 2012 yılında tamamlamıştır. Mecburi hizmet görevini MARDİN Nusaybin devlet hastanesinde tamamladıktan sonra  Azerbaycan gence international hospital de 1.5 yıl gastroenteroloji ve onkolojik cerrah olarak çalışmıştır.

 Cerrahi eğitimi boyunca ileri laparoskopi ,minimal invaziv cerrahi, robotik cerrahi, tanısal ve girişimsel endoskopi eğitimi alıp Fransa Strasburg( ircad) üniversitesinde  robotik cerrahi alanında konsol cerrahı ünvanı başarı ile elde etmiştir.  Laparoskopi ve robotik cerrahi uygulamaları hakkında onlarca kurs  ve seminere katılıp 1000 e yakın uygulaması olmuştur. Tanısal ve girişimsel endoskopi alanında ülkenin en iyi endoskopistleri ile beraber çalışıp sınırsız deneyime ulaşmış. yurt içi ve yurt dışı 22 adet makale ve sunumu olmuştur. Yerli ve uluslararası kongrelere defalarca katılıp sözlü bildiriler ve sunumları olmuştur.

 

13 Temmuz tarihinden  itibaren  IĞDIR  ÖZEL BULUT HASTANESİ’nde hastalarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.